,

Diş beyazlatıcı kalem ile dişleriniz artık bembeyaz.

Diş beyazlatıcı kalem denildiğinde firmamız önde gelen firmalardandır. Diş beyazlatıcı kalem ile rahatca gülümseyebileceksiniz. İnternette diş beyazlatıcı kalem yazıldığında ilk sıralarda gelmektedir. Diş beyazlatıcı kalem yani white pen kalemi diş bayazlatma da birinci sınıf üründür. Ankara da bulunan firmamız diş beyazlatıcı kalem in yanı sıra bir çok ürünüyle hizmetinizdedir.

Dış Beyazlatma

Kalemimiz birinci sınıf ürünüdür.

Diş Beyazlatıcı Kalem


dis beyazlatıcı kalem, diş beyazlatma kalemi, white pen diş beyazlatma kalemi, white pen diş beyazlatıcı kalem

diş beyazlatıcı kalem

,

diş beyazlatan kalem

,

diş beyazlatıcı kalem

,

diş beyazlatan kalem

,
diş beyazlatıcı kalem
,
diş beyazlatan kalem
, diş beyazlatıcı kalem, diş beyazlatan kalem
  • diş beyazlatma kalemi, diş beyazlatıcı kalem
  • diş beyazlatma kalemi, diş beyazlatıcı kalem
  • diş beyazlatma kalemi, diş beyazlatıcı kalem

Nasıl Kullanılır?

White Pen Diş Beyazlatma Kalemi Nasıl Kullanılır?

 

 

 

Öncelikle dişlerinizin kuru olmasına özen göstermelisiniz. Kuru dişler üzerine uygulandığında daha etkili olmaktadır. Kalemi çevirerek jelin fırçaya akmasını sağladıktan sonra ince bir tabaka halinde diş yüzeyine uygulayınız.

Jelin diş yüzeyinde kuruması için 60 saniye bekleyiniz. Bu uygulamayı ilk 3 gün ara vermeden gerçekleştirin.

White Pen diş beyazlatma kalemini günde bir defa olmak üzere 1 ay boyunca kullanın.

Kaplama, dolgu, köprü dişlerde bu sistem işe yaramayacaktır. Sadece doğal dişleri beyazlatmak için bu sistem kullanılmaktadır. Terasilin kullanımında oluşan lekelerde giderilmez. Dişlerinizle ilgili herhangi bir probleminiz varsa kullanmadan önce lütfen doktorunuza başvurunuz.

16 yaşından küçüklerde kullanılacaksa önce diş doktoruna başvurmanız gerekir. Ürünü çocuklardan da uzak tutmalısınız. Hamile ve emziren kadınlar bu ürünü kullanmamalıdır.

Jelin göze temas etmemesine özen gösterin, böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda yüzünüzü bol su ile temizleyin. Herhangi bir rahatsızlık hissederseniz doktorunuza başvurunuz.

Jelin derinize temas etmemesi içinde özen gösterin lütfen. Jel kullanımından sonra ellerinizi sabunlu su ile yıkayınız. Jeli güneş ışınlarından uzak tutunuz. Kuru ve serin bir yerde çocukların ulaşamayacakları şekilde muhafaza ediniz. Jelin giyeceklerinizle temasından kaçınınız.

Uyarıları dikkate almanız durumunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Her durumda normal dışı bir şey gözlemlediğinizde lütfen dokturunuza başvurunuz.

diş beyazlatma kalemi, diş beyazlatıcı kalem
keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tadilat tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme yapı denetim firması fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri Kanada Dil Okulları